Srpen 2013

Posunutí

29. srpna 2013 v 20:41 | Ajuskha-Ziki-Bloom Musa
Ahojík. Mám pro vás špatnou zprávu dneska jedu k babičce a nestihla jsem ty články udělat, vracím se zítra a v sobotu mám turnaj takže nevím jestli všechno stihnu :( omlouvám se a pokusím všechno dohnat:)

Help for me aneb pomoc od Vás pro mně

28. srpna 2013 v 14:07 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa |  Help for me aneb pomoc od Vás pro mně
Toto je Help for me aneb pomoc od Vás pro mně. Do komentů pište své návody, rady, tipy atd... Ráda bych Vás poprosila o radu,tip či návod na udržení uklizeného pokojíčku :D Snad mi nějak pomůžete ! :) At Vám ta hlavočka o prázdninách taky trošku myslí :) ;) :P :D


Zdraví a těší se na Vaše odpovědi Ajuskha, Ziki, Bloom, Musa ♥

Help for you aneb pomoc ode mně pro Vás

28. srpna 2013 v 14:03 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa |  Help for you aneb pomoc ode mně pro Vás
Ahoj. Všimla jsem si že na některých blogů jsou různé návrhy, návody... To samé bych chtěla udělat v těchto rubrikách. Viděla jsem často návody na nehty. V příštím Helpu se budu asi zaměřovat na hubnutí! :D :) Tady jsou nějaké návody! :) Snad se budou líbit a snad si je i někdo třeba vyzkoušíte :) ;) :p :D

1)
nehty č.2)


a nehty č.3! :) osobně se mi tyto nehty zdají být nejhezčí :) - ale to ej jen můj názor...Tady je návod :
1) Namalujte si na nehty nejlépe bílý podklad
2) jak zaschne Váš podklad, vezměte si různé laky, papír a brčko.
3) Na papír dejte pár ťupek všech laků
4) Brčkem trochu nasajte lak a pak ho jednoduše vyprcněte na nehty :) Vypadá to nádherně a cryzy ! :)
5) Po každém laku musíte brčko vypláchnout! Jinak by se mohly barvy smíchat a ty by pak už možná nebyly hezké!

Přeji krásné nehtíky :)

Ziki a Babu Objevení pravdy

28. srpna 2013 v 13:44 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa |  Ziki a Babu - Objevení pravdy

Pardon za zpoždění. :) Snad se bude líbit ;)
... Jak dorazily k zámku všechno se spouštělo podle plánu. Až na to, že nečekali uvítací výbor víl. Ogron a kouzelníci ještě nebyly zneviditelnění takže je víly věděli. Ale kouzelníci z černého kruhu ne. Ogron se stále ďábelsky usmíval. Měl pravdu. Rodiče princezniček udělali neviditelnou bariéru kolem zámku. Ovšem nepomyslel na to, že tam víly budou. A to překazilo všechny jeho plány. Musel tedy vymyslet nový. Ale než se nadál, Dumann už byl v podobě jedné z víl. Anagan zrovna vystartoval k zámku tak rychle, jako by šlo o nějaký závod. A taky že šlo. O závod s časem. Bohužel si jedna vílinka něčeho všimla. Všimla si Anagana. Takže také i on musel pozměnit plány. Vydal se za vílou a odtáhl ji daleko do zámecké zahrady. Když se královna víl chtěla podívat na vílu která jaksi zaskučela před tím, než ji Anagan odtáhl, nahradil ji Dumann. Tudíž si královna víl ničeho nevšimla.Jinak snad vše probíhalo podle plánu. Královská rodinka šťastně otevřela dveře. Dumann se tedy přeměnil zpátky na kouzelníka a zautočil na krále a královnu. A začal boj. Princezničky měli pocit. Věděli, že mají zmizet a kam mají jít. Amulet jim ukázal cestu k zaorášenému zrcadlu. Oprášily ho a uděla se vír. ,,Asi nějaká brána do budoucnosti nebo do minulosti" řekla Ziki ,, Hustý" odpověděla s úžasem Babu. A jako vždycky to Babu táhlo. Nějaké to dobrodružství. takže asi víte co nastane - ano, Babu se odhodlaně vydala do víru a Ziki ji chňapla za ruku ,, Počkééééééééééj!" A už byly tam. Ptáte se kde?

Popisek od Stellly

28. srpna 2013 v 13:44 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa

Diplom pro Babu za bleskovku č.5

27. srpna 2013 v 19:33 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa |  Diplomy
Je tam malý peklep :) Tak promiň


Bleskovka č.5

27. srpna 2013 v 12:33 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa |  Bleskovky :-)

Informační článek - poslední týden prázdnin :(

27. srpna 2013 v 11:55 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa |  Informační články
Ahoj, Ano, vím že to trochu déle trvalo ale co se dá dělat :D Takže rozhodla jsem se udělat spstu nových věcí. Infromční články, Helpy atd.. Všechno se dozvíte v informačních článcích. Informační články jsou zde proto, aby sjte vlastně věděli co se bude dít a na co se máte těšit. Někdy přidám i datum někdy i kolikrát to bude za týden, měsíc...Tak jdeme na to :)
Informační článek - poslední týde prázdnin :(
1) 27.8.2013
- Ziki a Babu objevení pravdy
- Bleskovka
2) 28.8.2013
- Help for you aneb pomoc ode mně pro Vás
- Help for me aneb pomoc od Vás pro mně
3) 29.8.2013
- Něco o Bloom
- Něco o Muse
4) 30.8.2013
- Něco o Flóře
- Něco o Stelle
5) 31.8.2013
- Něco o Layle / Aishe
- Něco o Tecne


Snad se v tom vyznáte a další informační články budou, pokud je budete chtít :) Moc by mně zajímal Váš názor o Help for you a Help for me ... :) Ale musíte si samozdřejmě počkat na 29.8.2013 :)

Hezký den Vám přeje Vaše Ajuskha, Ziki, Bloom, Musa :)

Jsem z5!

24. srpna 2013 v 17:21 | Ajuskha - Ziki -Bloom - Musa
Čau!
Jsem z5 a už se těším, jak Vám sem budu dávat nové článečky! :D wohou! Takže sláva nazdar výletu a jdeme na to! Hned jak dopíšu tento článek, vyjde další. Bude to spíše takový informační článek. Bude tam napsáno co se bude ( asi ) dít v Září a možná ještě i tento měsíc... Tak já ho už jdu psát! ;)


Pápá Vaše Ajuskha, Ziki, Bloom, Musa ♥

Pozastávka

12. srpna 2013 v 13:10 | Ajuskha
Ahoj pozastavuju blog do pátku nebo soboty. Jedu na soustředění s volejbalem. Další články čekejte nejdřív v pátek. Měj te se vaše Ajuskha-Ziki-Bloom Musa